Analyzátor vitamínů a minerálů v těle

026

Nový produkt

První osobní přístroj na světě, který prostřednictvím chytrého telefonu umožňuje měřit, kontrolovat a vyhodnocovat stav až 30 vitamínů a minerálů v těle. Vitastiq poskytuje přehled o hladině vitamínů i minerálů a každému doporučí, jak zlepšit jeho osobní vitalitu výběrem těch správných živin.

Více informací

Více informací

Vitastiq je přelomový osobní přístroj, který kontroluje a sleduje množství Vašich vitamínů a minerálů prostřednictvím chytrého telefonu. Jeho předností je spojení tradičních znalostí čínské akupunktury a moderních technologií.
Měření pomocí 
Vitastiqu se zakládá na metodě elektroakupunktury (EAV), která byla testována a osvědčila se v kolektivu lékařů vedeném doktorem Reinhardem Vollem. 
Vitastiq poskytuje kvalitativní informace o stavu každého vitamínu a minerálu v organismu, které se změří a zobrazí v některé ze čtyř úrovní: nízká, mírně nižší, v normě a vysoká. Udržuje zdravý a vitální životní styl.

Váš inteligentní přístroj pro vitální život.

Zdravý životní styl je skutečně důležitý.
Vitastiq umožňuje měřit a vyhodnocovat stav až 30 vitamínů a minerálů v těle. Poskytuje přehled o hladině vitamínů i minerálů a každému doporučí, jak zlepšit osobní vitalitu výběrem správných živin.

Jednoduchý. Snadný. Pohodlný.
Vitastiq je uživatelsky příjemným přístrojem, který může být součástí Vašeho každodenního života: můžete získat důležité informace o Vaší úrovni vitamínů a minerálů kdykoliv a kdekoliv. Chcete-li začít, vše co potřebujete, je přístroj Vitastiq, aplikace Vitastiq a čas na měření.

Neinvazivní. Bezpečný. Neškodný.
Vitastiq je inovativní koncept, který spojuje testovanou a osvědčenou metodu EAV se smartphonem a poskytuje snadný přístup ke kontrole stavu vitamínů a minerálů.

Potřeby těla.
Tělo potřebuje každý jednotlivý vitamín nebo minerál v různém množství, ale naše tělo je neumí samo syntetizovat: musí být tělu dodány prostřednictvím potravin nebo potravinových doplňků. S výběrem správných potravin Vám poradí aplikace Vitastiq již po prvním měření. 

Prevence.
Ve většině případů je nedostatek vitamínů a minerálů detekován až poté, kdy se dostaví první
příznaky. Vitastiq pomůže zabránit vzniku těchto příznaků.

Instruktážní video produktu zde VIDEO

23 dalších produktů ve stejné kategorii: