Chytrá peněženka - Woolet ECO

033

Nový produkt

Už nikdy neztratíte peněženku! Peněženka Woolet uchová vaše doklady, peníze a karty v bezpečí. Ultratenká, ovládaná pomocí Bluetooth, s bezdrátovým nabíjením a dovedená ručním zpracováním k dokonalosti. Elegantní a nenásilná peněženka Woolet pro moderní jedince, kterým záleží na životním prostředí.

Více informací

8 ks

3 169,00 Kč s DPH

Více informací

Peněženka nové generace uchová vaše doklady, karty a peníze v bezpečí. Ultratenká, ovládaná pomocí Bluetooth, s bezdrátovým nabíjením a dovedená ručním zpracováním k dokonalosti. Elegantní a nenásilná peněženka Woolet pro moderní jedince, kterým záleží na životním prostředí.

Jak peněženka Woolet funguje? Miniaturní senzory se synchronizují s vaším chytrým telefonem, aby ochránily vaše cennosti. Pokaždé, když peněženku Woolet někde necháte, sama upozorní váš telefon. Před odchodem z domu ji rychle najdete, i kdyby byla někde zapadená. Aplikace ukazuje přibližnou vzdálenost mezi vámi a vaší peněženkou Woolet. Také začne vydávat varovný zvuk, pokud se na veřejných místech vaše peněženka ocitne mimo dosah, umožní vám zkontrolovat poslední polohu peněženky Woolet. Lze vypnout upozornění, když budete doma nebo v práci. Její tloušťka je jen 9,9 mm a přitom je plná špičkových technologií. Je navržená pro bezstarostnější život.

Záruka
Woolet produkty garantují nulovou kazivost materiálu a zpracování po dva roky od data nákupu, pokud jsou používány v běžných podmínkách a za účelem, k němuž jsou určeny. Kromě toho záruka na Woolet elektroniku je šest měsíců.

Instruktážní video k produktu zde VIDEO

23 dalších produktů ve stejné kategorii: